bizuteria-2020.pl

Wyroby jubilerskie jest to określenie bardzo ogólne. W jaki sposób można je uhierarchizować? Oczywiście poprzez surowiec, z którego zostały wykonane oraz które dodatki użyto. Tutaj natomiast zrobimy kategoryzację typologiczną biżuterii.
Naszyjniki są kochane od lat, tak samo poprzez płeć piękną oraz mężczyzn. Delikatna zawieszka na łańcuszku zazwyczaj zamieszczona na piersi to sedno niewieściego piękna.
Złote kolczyki to kolejny gatunek kobiecych produktów z rodzinny biżuterii. Najczęściej produkuje się je ze białego złota. Wyróżniamy kilka klas spięć, na przykład „Angielski”. To one pozostają najczęściej kupowane na świecie z całej biżuterii.
Sygnety (pierścienie) od lat ozdabiają również męską rękę. Wyróżniamy takie zwykłe, choć bywają również modele z diamentami. Bardzo często przypisuje się im jakąś personifikacje.
Bransolety są to subtelne łańcuszki jakie kobiety zazwyczaj ubierają na dłoń, choć od pewnego czasu również na nogę, ostatnimi czasy pozostaje to nieprzeciętnie „cool”
Beadsy to rodzaj, który przywędrował do nas z pięknych Włoszech. Korale nasuwane są w tym systemie na mocno splecioną bransoletkę z zapięciem. Z uwagi na fakt, że są one pojawiają się w nieliczonej kombinacji wzorów praktycznie każda kompozycja pozostaje oryginalna.
Na rynku istnieje także edycja wywodząca się w Ameryce. Gdzie zawieszki pozostają przyczepiane do bransolety przy użyciu niewielkiego karabinka wspinaczkowego. Przypisano im miano charmsy.
Obrączki ślubne – należą do rodziny pierścieni. Niedawno drastycznie zyskały popularności. Zakochani chcą posiadać wzory unikalne także indywidualną dedykacją.
Zegarki – nasza końcowa rodzina z segmentu biżuterii. Bardzo często noszona również przez facetów. Istotny pozostaje nie tylko surowiec, ale również mechanizm.
Typów biżuterii pozostaje naprawdę niemało. Jeśli już dokonujemy zakupu nierzadko lepiej poszukać małą firmę jubilerską. Wyroby będą zdecydowanie lepszej jakości i również nieco w niższej cenie.

biżuteria 2020